Садовий заявив, що ніхто не може доказати, що саме львівське сміття мандрує країною

  • 10-03-2017, 15:30
Садовий заявив, що ніхто не може доказати, що саме львівське сміття мандрує країною

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив сьогодні, 10 березня: «Щодо сміття. Ситуація, на жаль, вкотре загострюється – на сьогодні понад 330 майданчиків у місті є переповненими. Є всі ознаки того, що системна блокада міста відновлюється. Полігони один-за-одним скасовують прийом твердих побутових відходів зі Львова. Але є і інша проблема – навіть в тих випадках, коли машини везуть сміття на полігони, з якими укладені офіційні договори, їх ще на під’їздах затримують працівники поліції. На сьогодні близько 50 таких машин було затримано по всій Україні, що суттєво ускладнює процес».

Про це повідомили сьогодні, 10 березня, в прес-службі Львівської міськради.

Андрій Садовий також зазначив: «У зв’язку з цим, я хочу прокоментувати і новини про те, що в тому чи іншому місці виявляють несанкціоноване вивантаження сміття, поруч з яким лежать акуратно поскладані чеки з львівських магазинів. Я не стверджую, що львівські перевізники такого робити не можуть. Я не буду нікого захищати, виправдовувати і готовий жорстко покарати всіх, хто такого допускається. Змушу порушників власними силами прибрати ті місця, де вони насмітили. Я перший є зацікавлений в тому, аби таке не траплялось. І зі свого боку міська влада Львова робить все можливе, аби сміття вивозилось виключно на офіційні полігони».

Міський голова Львова заявив також: «Але є один момент – попри те, що численні працівники органів правопорядку в цілій країні задіяні в операцію з переслідування львівських машин, немає жодного доведеного факту, що до несанкціонованих викидів сміття в різних областях мають стосунок львівські перевізники. Я закликаю правоохоронців ретельно розслідувати ці факти і виявити принаймні одного винного».

Андрій Садовий також анонсував: «Наступного тижня у Львові перебувати пані посол Франції, яка оголосить про початок фінансування урядом цієї країни проектної частини рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Ми також завершуємо розробку альтернативного плану з будівництва нового сміттєпереробного комплексу після того, як пропозиція держави збудувати такий об’єкт поблизу Новояворівська була відхилена науковцями».
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

На Львівщині автомобіль збив 75-річну жінку
Сьогодні, 15:25

Сьогодні поблизу села Ясенівці, що Золочівському районі Львівщини сталося...

У Львові на даху будівлі пожежники гасили вогонь
Сьогодні, 13:19

У Львові вогнеборці ліквідували пожежу на даху безгосподарської будівлі. ...

На шахті Львівщини травмувався 40-річний гірник
Сьогодні, 09:53

Вчора, 21-го березня, в селі Глухів на шахті "Степова" стався нещасний...