Програміст створив онлайн-карту львівських пандусів

  • 7-03-2017, 18:30
Програміст створив онлайн-карту львівських пандусів

Програміст з Івано-Франківська Ігор Романчук створив мобільний додаток FrendlyCity, на якому вказані пандуси у громадських місцях Львова.

Про це zaxid.net повідомив сам Ігор Романчук.

FrendlyCity – це Android-додаток для з інтерактивною картою, який показує наявність та якість пандусів в місті. З його допомогою можна відслідкувати наявність, а також якість пандусів у громадських приміщеннях міста – ресторани, храми, банки тощо. Зелений колір означає, що будівля цілком пристосована для людей з особливими потребами. Жовтий – що пандус у будівлі є, але він не дуже зручний, а червоний колір попереджає, що до будинку неможливо потрапити на візку без сторонньої допомоги.

Як повідомляв WestNews, у січні Ігор Романчук створив додаток FrendlyIF («Дружній Івано-Франківськ»). Тепер він просить львів’ян долучитись до створення карти пандусів у місті.

«Я сам з Франківська, але дуже люблю Львів. Його вулички і сквери приносять мені радість. Хочу представити до вашої уваги проект, який успішно стартував для Івано-Франківська, а тепер я розширив його на Львів, – зазначив Ігор Романчук. – Даних для Львова, на жаль, не так багато як для Івано-Франківська, але їх може додати кожен з вас, тож щиро запрошую до співпраці людей, які б хотіли допомогти з наповненням даними. Можете глянути скільки даних зараз по Івано-Франківську і як це би мало виглядати».

Завантажити додаток можна за посиланням на GooglePlay. А щоб наповнити його новими даними, треба знайти Львів на карті та розставити позначки.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...