Програміст створив онлайн-карту львівських пандусів

  • 7-03-2017, 18:30
Програміст створив онлайн-карту львівських пандусів

Програміст з Івано-Франківська Ігор Романчук створив мобільний додаток FrendlyCity, на якому вказані пандуси у громадських місцях Львова.

Про це zaxid.net повідомив сам Ігор Романчук.

FrendlyCity – це Android-додаток для з інтерактивною картою, який показує наявність та якість пандусів в місті. З його допомогою можна відслідкувати наявність, а також якість пандусів у громадських приміщеннях міста – ресторани, храми, банки тощо. Зелений колір означає, що будівля цілком пристосована для людей з особливими потребами. Жовтий – що пандус у будівлі є, але він не дуже зручний, а червоний колір попереджає, що до будинку неможливо потрапити на візку без сторонньої допомоги.

Як повідомляв WestNews, у січні Ігор Романчук створив додаток FrendlyIF («Дружній Івано-Франківськ»). Тепер він просить львів’ян долучитись до створення карти пандусів у місті.

«Я сам з Франківська, але дуже люблю Львів. Його вулички і сквери приносять мені радість. Хочу представити до вашої уваги проект, який успішно стартував для Івано-Франківська, а тепер я розширив його на Львів, – зазначив Ігор Романчук. – Даних для Львова, на жаль, не так багато як для Івано-Франківська, але їх може додати кожен з вас, тож щиро запрошую до співпраці людей, які б хотіли допомогти з наповненням даними. Можете глянути скільки даних зараз по Івано-Франківську і як це би мало виглядати».

Завантажити додаток можна за посиланням на GooglePlay. А щоб наповнити його новими даними, треба знайти Львів на карті та розставити позначки.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

В Україні алкоголь буде дорожчати протягом 8 років на вимогу Євросоюзу
Вчора, 20:07

Відомо, що Україна уклала Угоду про асоціацію між Україною та ЄС, згідно з...

У Львівській області батько з сином загинули під час чищення вигрібної ями
Вчора, 18:19

В смт. Куликов Жовківського району Львівської області двоє чоловіків...

Порошенко з Путіним провів телефонну розмову
Вчора, 15:02

Вчора, 21 червня президент України Петро Порошенко і президент Росії...