«Львівтеплоенерго» збудує сміттєпереробний комплекс

  • 3-03-2017, 18:39
«Львівтеплоенерго» збудує сміттєпереробний комплекс

Львівське комунальне підприємство «Львівтеплоенерго» замовило у харківського ПрАТ «Важпромавтоматика» розробку техніко-економічного обґрунтування для будівництва сміттєпереробного комплексу за 490 тис. грн.

Про це повідомили на сайті публічних закупівель Prozorro.

Фірма-виконавець зобов’язана розпочати роботи з розробки ТЕО (розрахунок економічної доцільності здійснення проекту) одразу після отримання вихідних даних та авансового платежу розміром 245 тис. грн та завершити їх упродовж 75 днів.

Згідно із завданням, продуктивність сміттєпереробного комплексу має становити 240 тис. т/рік (Львів продукує приблизно 219 тис. т/рік). Планується будівництво двох модулів сортування сміття у дві черги, потужністю по 120 тис. т/рік кожна, площа під компостування сміття, допоміжні споруди і ТЕЦ, де буде спалюватись сміття.

При цьому у завданні зазначено, що проект має передбачати два етапи будівництва. На першому етапі планують встановити перший комплекс з сортування сміття та установку компостування. На другому – ще один комплекс сортування, ТЕЦ, два парові котли потужністю по 30 т/год. та парову турбіну потужністю 12 МВт.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

В Україні алкоголь буде дорожчати протягом 8 років на вимогу Євросоюзу
Вчора, 20:07

Відомо, що Україна уклала Угоду про асоціацію між Україною та ЄС, згідно з...

У Львівській області батько з сином загинули під час чищення вигрібної ями
Вчора, 18:19

В смт. Куликов Жовківського району Львівської області двоє чоловіків...

Порошенко з Путіним провів телефонну розмову
Вчора, 15:02

Вчора, 21 червня президент України Петро Порошенко і президент Росії...