«Львівтеплоенерго» збудує сміттєпереробний комплекс

  • 3-03-2017, 18:39
«Львівтеплоенерго» збудує сміттєпереробний комплекс

Львівське комунальне підприємство «Львівтеплоенерго» замовило у харківського ПрАТ «Важпромавтоматика» розробку техніко-економічного обґрунтування для будівництва сміттєпереробного комплексу за 490 тис. грн.

Про це повідомили на сайті публічних закупівель Prozorro.

Фірма-виконавець зобов’язана розпочати роботи з розробки ТЕО (розрахунок економічної доцільності здійснення проекту) одразу після отримання вихідних даних та авансового платежу розміром 245 тис. грн та завершити їх упродовж 75 днів.

Згідно із завданням, продуктивність сміттєпереробного комплексу має становити 240 тис. т/рік (Львів продукує приблизно 219 тис. т/рік). Планується будівництво двох модулів сортування сміття у дві черги, потужністю по 120 тис. т/рік кожна, площа під компостування сміття, допоміжні споруди і ТЕЦ, де буде спалюватись сміття.

При цьому у завданні зазначено, що проект має передбачати два етапи будівництва. На першому етапі планують встановити перший комплекс з сортування сміття та установку компостування. На другому – ще один комплекс сортування, ТЕЦ, два парові котли потужністю по 30 т/год. та парову турбіну потужністю 12 МВт.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...