Жителі Львівщини заборгували мільярд за газ

  • 25-05-2017, 18:31
Жителі Львівщини заборгували мільярд за газ


Заборгованість за природний газ споживачів Львівської області зросла майже на 600 млн грн. Цього року вона вже сягає більше мільярда гривень.

Про це повідомляє прес-служба ТОВ "Львівгаз збут".

Згідно з повідомленням, найбільше за природний газ заборгували споживачі у Львові - понад 428 млн грн, а також в Пустомитівському та Дрогобицькому районах, де заборгованість сягає 134 млн грн і 113 млн грн відповідно.

Як підкреслюють в компанії, таке зростання боргу і несвоєчасні розрахунки ставлять під загрозу стабільне постачання газу для споживачів регіону саме в період опалювального сезону. Адже через відсутність коштів ТОВ "Львівгаз збут" не може своєчасно розрахуватися з державним постачальником за отриманий природний газ і оперативно замовити необхідні обсяги для подальшого забезпечення газом споживачів.

"Протягом останнього року в регіоні спостерігається тенденція, коли від сплати за використане блакитного палива ухиляються саме власники великих маєтків, тоді як споживачі з невеликими доходами намагаються вчасно розрахуватися за спожитий газ і не накопичувати борги", - коментує директор ТОВ "Львівгаз збут" Наталя Лавриненко.

Також Лавриненко додала, що компанія завжди націлена на врегулювання ситуації мирним шляхом. Якщо у клієнтів накопичилася заборгованість, вони можуть подати заяву на реструктуризацію боргу. Якщо ж споживач має складне фінансове становище, то варто звернутися до органів соціального захисту для призначення державної допомоги.

Коментарі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Соціальні мережі

Рекомендовані

Стало відомо, куди саме повезуть сміття зі Львова
Сьогодні, 11:26

Рава-Руська, Броди, Буськ, Борислав, Белз, Мостиська, Дрогобич, Жидачів,...

Змія «відправила» жінку до реанімації
Сьогодні, 10:30

До реанімаційного відділення Сколівської лікарні, в стані середнього...

Мешканці аварійного будинку у Львові перекриватимуть вулицю
Вчора, 19:21

Мешканці аварійного будинку будуть перекривати вул. Чорновола, аби їх...