Міськрада готова заплатити мільйон гривень за гектар землі під сміттєзвалище

  • 23-11-2016, 17:31
Міськрада готова заплатити мільйон гривень за гектар землі під сміттєзвалищеЛьвівська міська рада оголосила прийом заявок від юридичних і фізичних осіб та місцевих громад щодо продажу ділянки під полігон ТПВ та спорудження сміттєсортувального комплексу для обласного центру.

Про це йшлося на прес-конференції у ЛМР, повідомляє кореспондент «LN».

«Львівська міська рада оголосила про початок збору пропозицій щодо придбання земельної ділянки для розміщення полігону твердих побутових відходів та сміттєсортувального комплексу. Вона повинна знаходитись у межах області та мати площу не менше 25-30 га»,- зазначив начальник департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради Сергій Бабак Бабак.

Умови: придбання за ринковою ціною в органів місцевого самоврядування, юридичних та фізичних осіб; спільне використання існуючих полігонів ТПВ; у разі набуття права користування земельною ділянкою від органів місцевого самоврядування - додаткове постійне відрахування місцевій громаді - 50 грн за 1т твердих побутових відходів; у разі спільного використання існуючого полігону ТПВ - рекультивація та подальша експлуатація полігону буде здійснюватися за фінансової підтримки Львівської міської ради та за екологічними стандартами країн Євросоюзу під супроводом європейських фахівців; експлуатація нового полігону ТПВ та сміттєсортувального комплексу буде здійснюватись за проектом та за нормами, які відповідають екологічним стандартам країн Євросоюзу і під супроводом європейських фахівців.

За словами Бабака, ЛМР готова придбати земельну ділянку або у власника - фізичної особи, або ж у місцевої ради. Гранична сума, яку готова заплатити мерія, - 1млн грн за 1 га землі.
Якщо якась із сільських громад надасть таку ділянку безоплатно, вона отримає субвенції з міського бюджету Львова.

Як наголошують у мерії, пріоритетними є ближні до обласного центру райони із зручним транспортним сполученням.

Пропозиції прийматимуться до 23 грудня.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...