Екологи міста промоніторили 500 зелених насаджень

  • 11-05-2017, 13:31
Екологи міста промоніторили 500 зелених насаджень

Торік відділ екологічного нагляду, що проводить обстеження парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, рекреаційних зон щодо утримання зелених насаджень, засмічення територій тощо, обстежив понад 500 зелених насаджень у місті.

Про це повідомив керівник КП «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик.

Відтак, було оформлено 9 протоколів про адмінправопорушення та видано 209 приписів для усунення цих порушень. Паралельно опрацьовані звернення і скарги мешканців щодо самовільного зрізання дерев. Загальна сума збитків, за якими можна було скласти протоколи і притягнути осіб до відповідальності, становить понад 44 тис. грн. Тому було проведено 7 претензій для відшкодування цих збитків.

Як додав керівник КП «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик, цього року планують промоніторити до початку навчання дитячі майданчики на території дитсадків, де є ймовірність ризику падіння чи пошкодження дерева.

Нагадаємо, КП «Адміністративно-технічне управління» є своєрідною наглядовою інстанцією, яка стежить за дотриманням законодавства у сфері зовнішньої реклами, благоустрою міста та екології.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

У Польщі закликали Генерального секретаря НАТО втрутитися в ситуацію між Україною та Угорщиною
Сьогодні, 10:37

Генеральному секретарю НАТО Йенс Столтенбергу варто втрутитися в спроби...

У місті Лева на голови перехожим посипався балкон, влада відмовляється ремонтувати поломку
Вчора, 20:02

У Львові на вулиці Тесленко скоро може впасти балкон: від нижньої частини...

Жінка зарізала свого співмешканця в Дрогобичі
Вчора, 17:15

У п'ятницю, 25 травня в Дрогобичі Львівської області жінка нанесла...