Екологи міста промоніторили 500 зелених насаджень

  • 11-05-2017, 13:31
Екологи міста промоніторили 500 зелених насаджень

Торік відділ екологічного нагляду, що проводить обстеження парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, рекреаційних зон щодо утримання зелених насаджень, засмічення територій тощо, обстежив понад 500 зелених насаджень у місті.

Про це повідомив керівник КП «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик.

Відтак, було оформлено 9 протоколів про адмінправопорушення та видано 209 приписів для усунення цих порушень. Паралельно опрацьовані звернення і скарги мешканців щодо самовільного зрізання дерев. Загальна сума збитків, за якими можна було скласти протоколи і притягнути осіб до відповідальності, становить понад 44 тис. грн. Тому було проведено 7 претензій для відшкодування цих збитків.

Як додав керівник КП «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик, цього року планують промоніторити до початку навчання дитячі майданчики на території дитсадків, де є ймовірність ризику падіння чи пошкодження дерева.

Нагадаємо, КП «Адміністративно-технічне управління» є своєрідною наглядовою інстанцією, яка стежить за дотриманням законодавства у сфері зовнішньої реклами, благоустрою міста та екології.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...