Школа міжрелігійної журналістики пройде 21 лютого

  • 18-02-2017, 14:00
У вівторок, 21 лютого, о 17:00, у Львівській міській раді (Мала сесійна зала, каб. 230) відбудеться наступна зустріч у рамках Школи міжрелігійної журналістики, повідомляє velychlviv.com.

Впродовж лекції учасники проекту матимуть змогу поговорити про важливість комунікації Православ’я у контексті інших християнських конфесій та релігійних віросповідань. Тема лекції – «Православний аспект у міжрелігійному діалозі», запрошений спікер – кандидат богословських наук, викладач Львівської православної богословської академії УПЦ КП протоієрей Назарій Лозинський.

Важливо, що впродовж зустрічі буде можливість не лише теоретично осмислити напрацювання Православною Церквою цього діалогічного виміру, але й поговорити про стереотипи щодо православних християн у медіа.

«Православна Церква є однією із древніх християнських Церков із надзвичайно глибоким святоотцівським богословським спадком та багатою традицією. Але, на жаль, і Вона не уникнула стереотипів та кліше суспільства. Ми маємо показати суспільству, як формується та чим живе світове Православ’я у контексті міжрелігійного діалогу», – наголосив у коментарі для «Духовної величі Львова» отець Назарій Лозинський.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...