Школа міжрелігійної журналістики пройде 21 лютого

  • 18-02-2017, 14:00
У вівторок, 21 лютого, о 17:00, у Львівській міській раді (Мала сесійна зала, каб. 230) відбудеться наступна зустріч у рамках Школи міжрелігійної журналістики, повідомляє velychlviv.com.

Впродовж лекції учасники проекту матимуть змогу поговорити про важливість комунікації Православ’я у контексті інших християнських конфесій та релігійних віросповідань. Тема лекції – «Православний аспект у міжрелігійному діалозі», запрошений спікер – кандидат богословських наук, викладач Львівської православної богословської академії УПЦ КП протоієрей Назарій Лозинський.

Важливо, що впродовж зустрічі буде можливість не лише теоретично осмислити напрацювання Православною Церквою цього діалогічного виміру, але й поговорити про стереотипи щодо православних християн у медіа.

«Православна Церква є однією із древніх християнських Церков із надзвичайно глибоким святоотцівським богословським спадком та багатою традицією. Але, на жаль, і Вона не уникнула стереотипів та кліше суспільства. Ми маємо показати суспільству, як формується та чим живе світове Православ’я у контексті міжрелігійного діалогу», – наголосив у коментарі для «Духовної величі Львова» отець Назарій Лозинський.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

У місті Лева на голови перехожим посипався балкон, влада відмовляється ремонтувати поломку
Вчора, 20:02

У Львові на вулиці Тесленко скоро може впасти балкон: від нижньої частини...

Жінка зарізала свого співмешканця в Дрогобичі
Вчора, 17:15

У п'ятницю, 25 травня в Дрогобичі Львівської області жінка нанесла...

На Львівщині перенесли матч чемпіонату України з американського футболу через спалах кору
Вчора, 14:12

У Львові перенесли матч Top Ліги Улафом з американського футболу між...