Змови між Львівською обласною радою та урядом щодо обмеження продажу алкоголю не було – Парасковія Дворянин

  • 23-11-2016, 13:19
Змови між Львівською обласною радою та урядом щодо обмеження продажу алкоголю не було – Парасковія Дворянин«Це випадковий збіг обставин, у нас вчора була сесія обласної ради, яка співпала в часі з рішенням уряду про підвищення цін на алкоголь» -- про це заявила у коментарі «LN» перший заступник голови обласної ради Парасковія Дворянин. Вона пояснила, що вчорашнім рішенням обласна рада рекомендувала підприємцям обмежити час продажу алкоголю з 22 години вечора до 10-ї години ранку. Водночас того ж дня КМу ухвалив підвищити ціни на горілку на 30%. За словами Парасковії Дворянин аналогічні обмеження діють і на території інших областей, кілька років таке обмеження діє на території Львова і городяни вже до цього звикли.

Вона зазначила, що слідкувати за впровадженням цього рішення має поліція, також до контролю вона закликала долучитись журналістів.

Депутат Львівської обласної ради та головний лікар Львівської обласної клінічної лікарні Михайло Гичка розповів, що у порівнянні з минулим роком кількість госпілізованих з діагнозом алкогольне отруєння у них зросла в чотири рази, І це при тому, що до них везуть лише в особливо складних випадках. «На жаль, бувають ситуації, коли наші лікарі вже нічим не можуть допомогти таким пацієнтам».
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

У місті Лева затримали столичних злодіїв
Сьогодні, 12:59

Як з'ясувалося, в поліцію 17 липня за допомогою звернулася 43-річна...

За останні п'ять років в Україні рівень бідності зріс на 10%
Сьогодні, 10:11

Про це заявила директор Світового банку з питань України, Білорусі та...

У роботі "Укрзалізниці" позитивних змін Омелян не бачить
Вчора, 20:22

"Укрзалізниця" продовжує зривати графіки ремонту доріг на Львівщині та в...