Львівські каратисти стали чемпіонами України

• 23-11-2016, 10:12
Львівські каратисти стали чемпіонами УкраїниУ Києві відбувся чемпіонат України з карате, який зібрав рекордну кількість учасників – 154 серед дорослих і 365 серед кадетів, юніорів та молоді. Всього – 519 спортсменів з 21 області України.

Як повідомили lvivnews у прес-службі Української федерації карате (УФК), вперше такий турнір пройшов у новому статусі карате, як олімпійського виду спорту. У київському чемпіонаті взяли участь майже всі провідні українські майстри карате – переможці та призери міжнародних змагань, чемпіонатів Європи та світу.

Турнір знову показав домінування двох провідних регіонів України – Львова і Одеси. В загальному заліку серед дорослих збірна Львівської області посіла перше місце, взявши 13 медалей (9 золотих, 1 срібну, 3 бронзових.), а збірна Одеській області – друге, з 15 медалей (4 золотих, 7 срібних, 4 бронзових). Третє місце, у командному ката, посіла збірна Полтавської області.
Серед кадетів, юніорів та молоді (до 21 року) львів'яни стали першими за рахунок переваги в одну золоту медаль (10 золотих, 5 срібних, 7 бронзових, всього – 22). Однак, у одеситів загальна кількість нагород виявилося значно більше: 9 золотих, 6 срібних і 18 бронзових, всього – 33. Призову трійку замкнула збірна міста Києва – 15 медалей (6 золотих, 7 срібних і 16 бронзових, всього – 29).

За підсумками чемпіонату країни згідно з регламентом УФК будуть сформовані склади національних збірних команд України на головних міжнародних стартах 2017 року. Це молодіжний чемпіонат Європи, який пройде в лютому 2017 р. в Софії (Болгарія), і 52-й чемпіонат Європи, який пройде в травні в Самсун (Туреччина).