Бродівський пологовий будинок не працює вже 5 років

  • 3-02-2017, 17:33
Бродівський пологовий будинок не працює вже 5 років


У районному центрі Броди на Львівщині вже п’ятий рік поспіль не працює єдиний пологовий будинок. У наслідок цього породіль не завжди встигають доправити до сусідніх районних медзакладів.

Про це розповідають журналісти викривального проекту «Лікарські таємниці».

До 2012 року у Бродах функціонував один із найбільших у Львівській області пологовий будинок. Однак уже понад п’ять років будівля перебуває в стані капітального ремонту. Саме через це бродівчани змушені народжувати у маленькій кімнатці у відділенні реанімації, або ж шукати собі місце в інших пологових області.

Породіллі, які не встигають добратися до лікарень, народжують у непристосованих для пологів умовах. Адже в імпровізованих родильних залах та післяродових палатах повна антисанітарія.

Натомість неподалік Бродівської лікарні стоїть велика напівзанедбана будівля пологового, який вже не перший рік не можуть відремонтувати. Відтак, зволікання з ремонтом і безрезультатне витрачання державних коштів обурили громадськість.

За чотири роки реконструкції пологового на нього виділили понад 9 мільйонів гривень. 2016 року Фінансова інспекція виявила тут відмивання майже 1 мільйона гривень.

Відтак, поки ведеться слідство, вагітні й дотепер змушені долати десятки кілометрів, щоб отримати бодай якусь допомогу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Епифаний взял курс на полное уничтожение церкви Филарета
16-08-2019, 14:41

Не смотря на летнее затишье конфликт между ПЦУ Епифания и Киевским...

Епифаний Филарету глаз не выклюет?
3-08-2019, 18:06

Прошедший в минувшие выходные день Крещения Руси, похоже, стал поводом для...

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...