Світовий банк виділив гроші на медреформу в Україні

  • 1-02-2017, 12:33
Світовий банк виділив гроші на медреформу в Україні

Україна направить грант від Світового банку і Швейцарського бюро співробітництва на впровадження медичної реформи в регіонах. Пілотними областями стали Полтавська та Львівська, які отримають $ 2,5 млн на технічну та організаційну допомогу.
 
Всесвітній банк (ВБ) і Швейцарське бюро співробітництва направлять $ 2,5 млн (2,6 млн швейцарських франків) на технічну та організаційну допомогу в сфері охорони здоров'я в Полтавській і Львівській областях. Про це повідомляють в прес-службі Міністерства охорони здоров'я України (МОЗ).
 
Полтавська та Львівська області стануть першими в проекті СБ, Швейцарського бюро співробітництва та МОЗ "Підтримка реформ і ефективного управління в сфері охорони здоров'я в Україні".
 
В.о міністра охорони здоров'я Уляна Супрун зазначає, що головна мета проекту - допомога у впровадженні медичної реформи на регіональному рівні та протидію корупції при закупівлях медпрепаратів і виробів медичного призначення.
 
Проект триватиме три роки і є частиною програми по децентралізації. Супрун сподівається, що після позитивного ефекту у Львівській та Полтавській областях його досвід пошириться по всій Україні.
 
Як позитивний приклад співпраці з міжнародними організаціями Супрун привела сферу закупівель ліків.
 
"Проведення тендерів через міжнародні організації дозволяє ефективно використовувати бюджетні кошти, ламати старі корупційні схеми і забезпечувати споживачів якісними ліками", - написала Супрун на своїй сторінці в Facebook.
 
Заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк зазначив, що нинішній проект важливий в контексті реалізації проекту СБ "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей". На реалізацію даного проекту Україна отримала кредит на $ 214,73 млн.
 
"У цьому році буде проходити активна фаза реалізації проекту Світового банку в регіонах, де заплановано багато закупівель. Дуже важливим у відповідь на звернення товариства є відсутність корупції і прозорість тендерів. Ми попросили колег реалізувати сучасну систему запобігання корупції та побудови прозорості при закупівлі", - сказав Ковтонюк.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...