Багатодітні сім'ї отримали квартири

  • 1-02-2017, 11:00
Багатодітні сім'ї отримали квартири

20 січня виконавчий комітет міськради прийняв рішення про надання квартир у Львові трьом багатодітним сім’ям, які виховують 5 і більше неповнолітніх дітей. Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий урочисто вручив їм ключі та ордери на помешкання.

Сім’ї отримали три-, чотири- та п’ятикімнатні квартири, загальною площею від 80 до 96 кв м., на вул. Науковій, вул. О. Кошиця та просп. Червоної Калини відповідно. На придбання помешкань з міського бюджету торік виділили 4,338 млн грн.

«У нас є добра традиція допомагати помешканням тим сім’ям, які народили трійню. Ця традиція має вже дуже добру історію. Однак, у Львові є також сім’ї, які мають дуже багато дітей. Отже, сесія міськради підтримала, і в міському бюджеті 2016 року ми передбачили кошти, за які цільово придбали 3 квартири різної площі, залежно від кількості дітей. Це такий початок, щоб ми були відповідальні, адже ми повинні дбати про тих львів’ян, яким є найважче. Зокрема, допомагаємо й учасникам бойових дій, маючи співфінансування з державного бюджету. У певні роки кошти виділялись і для чорнобильців, і для афганців. Для багатодітних сімей завжди чомусь були проблеми. Відтак, це добрий початок, і я думаю, що і в бюджеті цього року ми також передбачимо кошти на купівлю квартир для них», – зазначив Андрій Садовий.

За словами міського голови, зараз у Львові – понад 60 сімей, у яких виховують 5 і більше неповнолітніх дітей, і ця кількість постійно зростає. «Ми, власне, обрали ті сім’ї, де є критична, нагальна потреба. Це рішення громадської комісії, куди входять представники різних середовищ, священики і самі представники багатодітних сімей. Ця комісія й фіналізує рішення, кому ми можемо придбати помешкання», – підкреслив мер Львова.

Додамо, що сім’ї перебували на обліку для позачергового надання житла з 2010, 2012 та 2015 року відповідно.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

У школах Львівської області проводять конкурс на кращий малюнок про дивізію СС "Галичина"
Сьогодні, 15:00

Департамент науки і освіти Львівської обласної держадміністрації...

Під Львовом на СТО сталася серйозна пожежа
Сьогодні, 13:00

Під Львовом на станції технічного обслуговування сталася серйозна пожежа. ...

У Львові активісти влаштували акцію протесту біля магазину "Roshen"
Сьогодні, 10:00

У Львові активісти влаштували акцію протесту біля магазину "Roshen". Про...