Багатодітні сім'ї отримали квартири

  • 1-02-2017, 11:00
Багатодітні сім'ї отримали квартири

20 січня виконавчий комітет міськради прийняв рішення про надання квартир у Львові трьом багатодітним сім’ям, які виховують 5 і більше неповнолітніх дітей. Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий урочисто вручив їм ключі та ордери на помешкання.

Сім’ї отримали три-, чотири- та п’ятикімнатні квартири, загальною площею від 80 до 96 кв м., на вул. Науковій, вул. О. Кошиця та просп. Червоної Калини відповідно. На придбання помешкань з міського бюджету торік виділили 4,338 млн грн.

«У нас є добра традиція допомагати помешканням тим сім’ям, які народили трійню. Ця традиція має вже дуже добру історію. Однак, у Львові є також сім’ї, які мають дуже багато дітей. Отже, сесія міськради підтримала, і в міському бюджеті 2016 року ми передбачили кошти, за які цільово придбали 3 квартири різної площі, залежно від кількості дітей. Це такий початок, щоб ми були відповідальні, адже ми повинні дбати про тих львів’ян, яким є найважче. Зокрема, допомагаємо й учасникам бойових дій, маючи співфінансування з державного бюджету. У певні роки кошти виділялись і для чорнобильців, і для афганців. Для багатодітних сімей завжди чомусь були проблеми. Відтак, це добрий початок, і я думаю, що і в бюджеті цього року ми також передбачимо кошти на купівлю квартир для них», – зазначив Андрій Садовий.

За словами міського голови, зараз у Львові – понад 60 сімей, у яких виховують 5 і більше неповнолітніх дітей, і ця кількість постійно зростає. «Ми, власне, обрали ті сім’ї, де є критична, нагальна потреба. Це рішення громадської комісії, куди входять представники різних середовищ, священики і самі представники багатодітних сімей. Ця комісія й фіналізує рішення, кому ми можемо придбати помешкання», – підкреслив мер Львова.

Додамо, що сім’ї перебували на обліку для позачергового надання житла з 2010, 2012 та 2015 року відповідно.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...