Активісти заблокували будівлю «ДТЕК Західенерго» у Львові (ВІДЕО)

  • 31-01-2017, 22:35
Активісти заблокували будівлю «ДТЕК Західенерго» у Львові (ВІДЕО)


Активісти громадських організацій заблокували у Львові будівлю ПАТ «ДТЕК Західенерго». Перед входом в приміщення протестувальники розбили невеликий табір з декількох волонтерських бусів, пічкою-буржуйкою та банерами з карикатурами на Рината Ахметова. Також тут можна побачити імпровізовану шибеницю.

Перша наша вимога до влади – повернення 51% акцій «Західенерго» у власність держави. Оскільки усі стратегічні підприємства, принаймні на 50 + 1% мають належати державі. Друга вимога – перевірка законності приватизації підприємства, оскільки наказ за 2012 рік був підписаний Азаровим за часів Януковича,
- пояснив голова громадської організації «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський

Активісти також вимагають перевірити Рината Ахметова та керівників групи компаній «СКМ» та «ДТЕК» на причетність до фінансування сепаратистських організацій. За їх словами, мають бути проведені незалежний аудит та перевірка формування вихідної ціни електроенергії за участі громадськості та ЗМІ, бо захмарні рахунки за комунальні послуги, які приходять людям формуються незрозуміло яким чином.

Попри те, що учасники акції називають її блокуванням, ніхто з них не перешкоджає працівникам «Західенерго» заходити на роботу. За словами активістів, акція носить попереджувальний характер.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Епифаний взял курс на полное уничтожение церкви Филарета
16-08-2019, 14:41

Не смотря на летнее затишье конфликт между ПЦУ Епифания и Киевским...

Епифаний Филарету глаз не выклюет?
3-08-2019, 18:06

Прошедший в минувшие выходные день Крещения Руси, похоже, стал поводом для...

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...